Новини та публікації

Для протидії корупції на митниці консолідують зусилля правоохоронці шести країн

Держави, які мають спільний кордон, повинні разом докладати зусилля для боротьби з контрабандою, яка збіднює бюджети кожної з них.

На цьому наголосив Директор Національного бюро Артем Ситник 4 червня 2019 року під час міжнародного семінару щодо протидії кримінальним корупційним правопорушенням у митних органах.

Ефективна міжнародна співпраця — запорука повернення незаконно здобутих активів

Відсутність остаточних судових рішень — одна з головних перешкод для повернення з-за кордону активів, отриманих злочинним шляхом. І ця проблема актуальна не лише для України.

Під час ІІ Міжнародної експертної зустрічі у місті Аддис-Абеба (Ефіопія) 7-9 травня 2019 року представники антикорупційних органів визначили найбільш серйозні виклики.

НАБУ знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу

Майже півтисячі запитів про міжнародну правову допомогу надіслало Національне антикорупційне бюро України до компетентних органів інших держав.

Із них лише у ІІ півріччі 2018-го — 118, із яких на 52 надана відповідь. Мета запитів — з’ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, в результаті яких завдано шкоди інтересам України.

В Україні запрацював Реєстр корупціонерів


У Реєстрі є інформація про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило і відкрило Реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Про це повідомляє прес-служба відомства.
«Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Визнання найкращих фаxiвців в області освіти науки бізнесу медицини XXI століття

Напередоднi свят Голова Антикорупційного бюро в Україні, Генерал-майор Лішавський Володимир Гаврилович прийняв участь у вшануваннi видатних людей в номiнацiї лiдерiв XXI столiття в галузях науки, освiти, промислвocтi, мистецтва разом з отцями Української Православної Церкви.

Вiдбулось посвячення в лицарi i нагородження мечем з нагоди Дня Українського козацтва

Детектив НАБУ дiзналися про нові методи фінансових розслідувань від фахівців Базельського інституту управління

З чого починати розслідування фінансових злочинів, якими новими методами та доступними джерелами користуватися для отримання інформації, як застосовувати дані, що надходять від банківських установ як докази та як організувати ефективну взаємодію між різними органами – про це розповідали учасникам курсу «Фінансові розслідування та повернення активів» фахівці Базельського інституту управління (Basel Institute on Governance). Навчання відбулося на базі Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) впродовж 27-31 серпня 2018 року.

Звіт НАБУ: міжнародні експерти прокоментували ефективність роботи органу


НАБУ прозвітувало про три роки роботи, також міжнародні експерти представили звіт ефективності органу. Надали відомству 47 рекомендацій, але водночас похвалили за незалежність.

Роботу Антикорупційного бюро мають оцінити аудитори, призначені радою, кабміном і президентом. Останній свого ще навіть не запропонував, а у громадськості є питання до об'єктивності держаного аудиту.

У 2017 році НАБУ посилило наступ на корупцію — Артем Ситник

Від початку розслідувань детективи Національного антикорупційного бюро України і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили понад 300 осіб, ймовірно причетних до скоєння корупційних злочинів. Стосовно 173 них справи уже передані до суду. Про це повідомив Директор НАБУ Артем Ситник під час презентації Звіту про діяльність Національного бюро у другому півріччі 2017 року.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини та публікації