Стартував конкурс з формування нового складу Ради громадського контролю при НАБУ

10 травня 2016 року розпочався прийом документів претендентів на участь у відкритому конкурсі з обрання нового складу Ради громадського контролю при НАБУ.

Відповідне оголошення розміщено на офіційному сайті бюро.

15 представників Ради громадського контролю (далі – РГК) буде обрано шляхом відкритого інтернет-голосування 2 червня 2016 року.

Своїх кандидатів для участі в конкурсі з формування складу РГК можуть подавати громадські об'єднання, статутна діяльність яких пов'язана із запобіганням та протидією корупції. Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України», ознайомитися з яким можна на сайті Бюро.

Документи на участь у конкурсі приймаються в електронному вигляді на адресу rada@nabu.gov.ua до 19 травня 2016 року включно.

Результати рейтингового Інтернет-голосування та новий склад РГК будуть опубліковані на офіційному сайті НАБУ 6 червня 2016 року.

Нагадуємо, Рада громадського контролю при НАБУ відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» забезпечує прозорість та цивільний контроль за діяльністю Бюро. Члени РГК обираються раз на рік і входять до складу конкурсних та дисциплінарної комісій НАБУ. Членів діючого складу РГК було обрано шляхом інтернет-голосування 5 червня 2015 року.

За матерiалами офiцiйного сайту Нацiонального антикорупцiйного бюро України