Держприкордонслужба починає антикорупційну операцію "Чисті руки"

Державна прикордонна служба України починає операцію "Чисті руки" для остаточного викорінення корупції, повідомив помічник глави служби - прес-секретар відомства Олег Слободян.

"З урахуванням нових загроз, Держприкордонслужба починає операцію" Чисті руки ", яка спрямована на виявлення і остаточне викорінення корупційних схем і окремих корупціонерів в своїх лавах. Операція передбачає ряд заходів, серед яких і раптові перевірки в пунктах пропуску, повна заміна складу змін прикордонних нарядів , активізація взаємодії з колегами з інших правоохоронних органів і інше ", - розповів О.Слободян на брифінгу в четвер у Києві.

Він зазначив, що тільки в 2016 році з ініціативи відомства вже виявлено 26 злочинів, які містять ознаки корупції. "За результатами перевірок за різні порушення з відомства по негативним статтям звільнено 337 осіб, в тому числі 248 - за службову невідповідність, 13 - з позбавленням військового звання, 240 притягнуто до адміністративної відповідальності", - повідомив О.Слободян.

За матеріалами Інтерфакс-Україна