Лист з Чернігова

До «Антикорупційного бюро в Україні» звернувся громадянин Кожевніков С.Д., який проживає в м. Чернігові, пр.-т  Миру, 247 з заявою надати правову допомогу  у  захисті його прав, та прав 28 мешканців Чернігівщини, які 12.05.2014 р. подали заяви до Головного управління Держземагенства у Чернігівській області на отримання дозволу на розробку документації із землеустрою для індивідуального садівництва на території Ладинської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області.      

По результатах розгляду були отримані накази про надання дозволу на розробку документації із землеустрою 23.06.2014 р. 28  мешканцям Чернігівщини.      

Але, не зрозуміло яким чином було надано дозвіл 18.06.2014р.  на розробку документації, щодо відведення земельної ділянки площею  2 га., гр. Єдаменко Д.Д., яка накладається на ділянки зазначених громадян.     

 04 серпня 2014 р. листом  №101 від 04 серпня 2014 р. Антикорупційне бюро в Україні повідомило Головне державне агентство земельних ресурсів України ( Рудик С.Я. ), та в.о. начальника Головного управління Держземагенства    в  Чернігівській обл. ( Колотілін О.К. ) про порушення, та відповіді не отримали.