Новини та публікації

НАБУ знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу

Майже півтисячі запитів про міжнародну правову допомогу надіслало Національне антикорупційне бюро України до компетентних органів інших держав.

Із них лише у ІІ півріччі 2018-го — 118, із яких на 52 надана відповідь. Мета запитів — з’ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, в результаті яких завдано шкоди інтересам України.

В Україні запрацював Реєстр корупціонерів


У Реєстрі є інформація про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило і відкрило Реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Про це повідомляє прес-служба відомства.
«Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Визнання найкращих фаxiвців в області освіти науки бізнесу медицини XXI століття

Напередоднi свят Голова Антикорупційного бюро в Україні, Генерал-майор Лішавський Володимир Гаврилович прийняв участь у вшануваннi видатних людей в номiнацiї лiдерiв XXI столiття в галузях науки, освiти, промислвocтi, мистецтва разом з отцями Української Православної Церкви.

Вiдбулось посвячення в лицарi i нагородження мечем з нагоди Дня Українського козацтва

Детектив НАБУ дiзналися про нові методи фінансових розслідувань від фахівців Базельського інституту управління

З чого починати розслідування фінансових злочинів, якими новими методами та доступними джерелами користуватися для отримання інформації, як застосовувати дані, що надходять від банківських установ як докази та як організувати ефективну взаємодію між різними органами – про це розповідали учасникам курсу «Фінансові розслідування та повернення активів» фахівці Базельського інституту управління (Basel Institute on Governance). Навчання відбулося на базі Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) впродовж 27-31 серпня 2018 року.

Звіт НАБУ: міжнародні експерти прокоментували ефективність роботи органу


НАБУ прозвітувало про три роки роботи, також міжнародні експерти представили звіт ефективності органу. Надали відомству 47 рекомендацій, але водночас похвалили за незалежність.

Роботу Антикорупційного бюро мають оцінити аудитори, призначені радою, кабміном і президентом. Останній свого ще навіть не запропонував, а у громадськості є питання до об'єктивності держаного аудиту.

У 2017 році НАБУ посилило наступ на корупцію — Артем Ситник

Від початку розслідувань детективи Національного антикорупційного бюро України і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили понад 300 осіб, ймовірно причетних до скоєння корупційних злочинів. Стосовно 173 них справи уже передані до суду. Про це повідомив Директор НАБУ Артем Ситник під час презентації Звіту про діяльність Національного бюро у другому півріччі 2017 року.

НАБУ є «антикорупційним чемпіоном» 2017 року — результати опитування Американської торговельної палати

 

 

 

 

Національне антикорупційне бюро є найефективнішим органом із-поміж антикорупційних інституцій України — так вважають 50% учасників щорічного опитування Американської торговельної палати в Україні (ACC) щодо сприйняття корупції.

Відбулося представлення Керiвника Криворiзького мiського вiддiлу Антикорупційного Бюро в Україні Днiпропетровскої областi

У вівторок, 7 листопада 2017 в приміщенні офіса обласного управлiння відбулося представлення Криворiзького мiського вiддiлу Антикорупційного Бюро в Україні Днiпропетровскої областi Самофала Iгоря Сергiйовича.

Голова управлiння Антикорупційного Бюро в Україні Днiпропетровскої областi Величко Олександр Володимирович вручив посвідчення та статутні документи.

Голова АБвУ взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежностi України

5_BB7_A0948

Голова Антикорупційного бюро в Україні Генерал-майор Лішавський Володимир Гаврилович взяв участь у урочистостях з нагоди Дня Незалежностi України.

Володимир Гаврилович приймав участь у заходi вручення ногород шановних дiлових кiл людей України.

Урочистостi вiдбувалися в урядовому кварталi в Маріїнському малому залі.

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини та публікації